پارسفیک

داستان کوتاه پارسی

داستان کوتاه پارسی

پارسفیک
آخرین مطالب

داستان کوتاه نویسی دوست دارید؟ :) خیلی عالیه. داستان نوشتن و داستان گفتن یکی از بهترین اختراعات و فعالیت های آدم بوده و هست. لازم نیست حتما یک داستان نویس حرفه ای باشید تا داستان بگید. همه آدم ها تخیلات و خلاقیت های ذهنی قشنگی دارند که باید با دیگران سهیم بشند تا آینده بهتری رو با هم بسازیم. آدم هر چی تصور کنه همون میشه. مگه نه؟

 

انگلیسی زبان ها تارنماهای زیادی برای داستان نویسی ایجاد کردند و به این کار افتخار می کنند. خیلی از این تارنماها فقط توسط یک یا دو نفر اداره میشند. مهم ترین هدف داستان نویسی، فهم بهتر دنیای اطراف و جذاب تر کردن زندگی هست. ما دیگه داستان نمی نویسیم تا چیزی به دیگران یاد بدیم. ما داستان می نویسیم تا یاد بگیریم و از زنده بودنمون بیشتر لذت ببریم.

 

این دامنه و تارنما (parsfic.ir) توسط دو دوست ایجاد شده که تحصیلات مرتبط با ادبیات دارند و به داستان کوتاه خوندن و نوشتن علاقه زیادی دارند. ما قرار نیست از این تارنما پولی در بیاریم. تنها می خوایم وقت و هزینه صرف کنیم و تعدادی هر چند کم از داستان نویس های عاشق فارسی رو دور هم جمع کنیم.

 

داستانی که شما برای پارسفیک می فرستید، با نام شما منتشر میشه و متعلق به شماست. لطفا به هیچ وجه داستانی رو از جایی کپی نکنید. این کار خیلی ناپسند هست. داستان خودتون رو بنویسید و با انتشارش در اینجا کمک کنید تا فضایی دوستانه و خوبی رو کنار هم داشته باشیم.

 

ما هیچ محدودیت خاصی برای داستان نوشتن نداریم. تا زمانی که شما دارید یک ماجرا رو تعریف می کنید (خیالی یا واقعی) برای ما داستان به حساب میاد. فقط لطفا توجه داشته باشید که ما اینجا فقط داستان کوتاه منتشر می کنیم. پس داستان هایی که می فرستید نباید سریالی و ادامه دار باشند و نباید بیشتر از سه هزار واژه داشته باشند. ما علاقمند به انتشار داستان های با هزار تا دو هزار واژه هستیم اما تا سه هزار واژه و کم تر از هزار واژه هم برامون قابل قبول هست.

 

بیاید از نوشتن داستان کوتاه، از خوندن داستان کوتاهامون و از کنار هم بودن حسابی لذت ببریم :)

 

هر زمان داستانتون آماده شد، اون رو به رایانامه ما بفرستید تا با افتخار منتشرش کنیم. امروز خسیس نباشیم تا فردا بتونیم داستان های خیلی خیلی بهتری منتشر کنیم :))

 

 

رایانامه پارسفیک: parsfic@gmail.com