پارسفیک

داستان کوتاه پارسی

داستان کوتاه پارسی

پارسفیک
آخرین مطالب

پارسفیک یک مکان دوستانه برای انتشار داستان کوتاه است. ما عاشق خوندن و نوشتن داستان کوتاه هستیم. اینجا پولی از فعالیتمون در نمیاریم. فقط از کنار هم بودن لذت می بریم و این خیلی خیلی برامون ارزشمنده. داستان کوتاه بهمون کمک می کنه همدیگه رو بهتر و بیشتر بشناسیم، از زندگی لذت ببریم و برای آیندمون تصورات و برنامه های بهتری داشته باشیم.

 

این تارنما توسط دو دوست علاقمند به داستان کوتاه و تحصیل کرده ادبیات ایجاد شده. با اینکه بودجه ساخت یک سایت کاملا مستقل رو داشتیم و داریم، اما ترجیح دادیم از خدمات بیان استفاده کنیم و بدون نگرانی از مشکلات احتمالی فنی، روی نوشتن داستان کوتاه و خوندن و تبادل دیدگاهمون تمرکز کنیم. البته به زودی قالب اختصاصی خودمون رو خواهید دید :)

 

ما خودمون رو داستان نویس حرفه ای یا متخصص داستان نویسی نمی دونیم. شک نداریم شما بهتر از ما می نویسید و دانش بهتری دارید. تنها هدف ما، ایجاد یک فضای دوستانه برای کنار هم بودن هست. داستان کوتاه بهمون کمک می کنه هم ذهنمون رو قدرتمند تر کنیم، هم مهارت های نوشتاریمون رو ارتقا بدیم، و هم بهتر همدیگه رو بشناسیم و از کنار هم بودن لذت ببریم.

 

امروز یک داستان قشنگ و خوشگل برای پارسفیک بنویسیم و بفرستیم. بخشنده باشیم. شک نکنیم که این بخشندگی باعث میشه فردا داستان های خیلی خیلی بهتری بنویسیم.